Loading...

Współpraca biznesowa

Masz usługę skierowaną do domów opieki ?


Jeżeli posiadasz produkt, usługę dedykowaną dla placówek opieki długoterminowej/domów seniora i chcesz przeprowadzić badanie rynku konsumentów, możemy Ci w tym pomóc jako Krajowa Izba Domów Opieki KIDO, w formie :

ANKIETY udostępnionej placówkom opieki długoterminowej/domom seniora, dzięki której będą oni mieli okazję zapoznać się z Twoim produktem/usługą i udzielić informacji zwrotnej, przydatnej do jej dalszego rozwoju. Wiedząc czego oczekują potencjalni klienci możesz stworzyć produkt, czy usługę dokładnie trafiającą w ich potrzeby i uzyskać lojalnych kontrahentów, generujących stały zysk.

Cena usługi : od 10 zł netto od placówki


USŁUGI MAILINGOWEJ pozwalającej na dotarcie do szerokiej grupy placówek opieki długoterminowej/domów seniora w krótkim czasie. Dzięki usłudze mailingowej, o Twojej firmie i oferowanych przez Ciebie usługach bądź produktach dowiedzą się potencjalni klienci. W tej wiadomości e-mailowej możesz opisać czym zajmuje się Twoja firma (do 1800 znaków) umieścić prostą infografikę oraz link przekierowujący do strony internetowej.

Cena usługi : od 10 zł netto od placówki


tel. +48 537 464 536 – Piotr Stelmaszewski
tel. +48 501 950 615 – Andrzej Lejczak
tel. +48 608 545 545 – sekretariat Izby
e-mail: izba@kido.org.pl

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług oraz współpracą z Krajową Izbą Domów Opieki KIDO serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez sekretariat Izby.